All-In Plus. Wij helpen jou en de AED!
Service en onderhoud
Met een service- en onderhoudspakket weet je zeker dat alles rondom je AED goed geregeld is. Elektroden en batterij worden op tijd vervangen, storingen worden opgelost en de Philips AED is weer gebruiksklaar na een inzet. Je hebt keuze uit drie pakketten: Basic, All-In en
Basic
All-In
All-In Plus
Service-en onderhoudspakket Basic
Je hebt het onderhoud zelf in handen! Het Basic-pakket biedt je de mogelijkheid om de AED zelf te onderhouden, maar wij staan voor je klaar met deskundig advies of hulp op locatie als dat nodig is.
De materialen voor regulier onderhoud worden automatisch naar je opgestuurd, maar je vervangt deze zelf. Je hoeft dus niet op de houdbaarheidsdatum te letten, want je hebt altijd op tijd de juiste producten in huis.
Heeft je Philips AED een storing of is deze gebruikt bij een hartstilstand? Dan staan we 24/7 voor je klaar. We komen op locatie langs om je AED weer gebruiksklaar te maken. Lukt dat niet meteen? Dan krijg je tijdelijk een vervangende AED, zodat je nooit zonder zit.
Het Basic-pakket biedt je zelfstandigheid met de zekerheid van professionele ondersteuning.
24/7 serviceteam
Ons eigen serviceteam staat 24/7 voor je klaar. Je kunt ons bellen als de Philips AED is gebruikt bij een hartstilstand of als de AED een storing heeft. Wij lossen het probleem telefonisch voor je op, of we maken een afspraak om de AED weer gebruiksklaar te maken.
Hulp op locatie, indien nodig
Bij een storing of na een inzet zorgen wij dat de Philips AED weer snel gebruiksklaar wordt gemaakt. Waar mogelijk lossen we het telefonisch op, maar als het nodig is komen onze experts bij je langs. Wij zorgen ervoor dat jij altijd verzekerd bent van een goed werkende AED.
Tijdelijk vervangende AED
In uitzonderlijke gevallen kan de Philips AED na een storing of inzet niet direct gebruiksklaar worden gemaakt. Geen zorgen, je krijgt tijdelijk een vervangende AED zodat je nooit zonder zit!
Materialen zelf vervangen
Als de elektroden of batterij vervangen moeten worden, sturen wij tijdig de juiste materialen naar je toe. Je krijgt van tevoren persoonlijk bericht. Het vervangen van de materialen doe je zelf met behulp van onze eenvoudige instructies.
Betalen op factuur
Voorrijkosten en arbeidsloon bij een storing of inzet zijn inbegrepen in het pakket. De vervangende materialen voor periodiek onderhoud – de elektroden en batterijen – betaal je apart. Je ontvangt hiervoor een factuur. Zijn de elektroden gebruikt bij een inzet? Dan kun je deze kosten declareren bij de regionale Ambulancezorg.
Basic
Als je basisondersteuning wilt, maar zelf de vervanging regelt - materialen worden automatisch toegestuurd.
Vanaf € 75,- per jaar.
Sluit dit pakket voor meerdere jaren af en profiteer van maximale gemoedsrust over je AED.
Service-en onderhoudspakket All-In
Wij nemen werk uit handen! Met het All-In pakket ontvang je automatisch nieuwe materialen voor regulier onderhoud, zoals elektroden en batterijen. Alle kosten zijn inbegrepen – dus geen losse facturen achteraf. Het vervangen van de materialen doe je eenvoudig zelf.
Heeft de Philips AED een storing of is deze ingezet bij een hartstilstand? Dan kun je altijd bij ons terecht voor deskundig advies, of ons serviceteam komt bij je langs om de AED weer gebruiksklaar te maken. Lukt dat niet direct? Dan krijg je tijdelijk een vervangende AED, zodat je nooit zonder zit.
Het All-In pakket biedt je zelfstandigheid en het gemak van een volledig gedekte service.
24/7 serviceteam
Ons eigen serviceteam staat 24/7 voor je klaar. Je kunt ons bellen als de Philips AED is gebruikt bij een hartstilstand of als de AED een storing heeft. Wij helpen je telefonisch of maken een afspraak om de AED weer gebruiksklaar te maken.
Hulp op locatie
Bij een storing of na een inzet zorgen wij dat de Philips AED weer snel gebruiksklaar wordt gemaakt. Waar mogelijk lossen we het telefonisch op, maar als het nodig is komen onze experts bij je langs. Wij zorgen ervoor dat jij altijd verzekerd bent van een goed werkende AED.
Tijdelijk vervangende AED
In uitzonderlijke gevallen kan de Philips AED na een storing of inzet niet direct gebruiksklaar worden gemaakt. Geen zorgen, je krijgt tijdelijk een vervangende AED zodat je nooit zonder zit!
Materialen automatisch toegestuurd
Wij sturen de materialen voor periodiek onderhoud automatisch naar je toe. Jij hoeft ze alleen nog in de AED te plaatsen, zodat je zeker weet dat je een gebruiksklare Philips AED hebt wanneer iedere seconde telt.
Zekerheid zonder extra kosten
Alle kosten zijn inbegrepen! Je betaalt dus niet voor voorrijkosten, arbeidsloon of vervangende materialen voor periodiek onderhoud. Zijn de elektroden gebruikt bij een inzet? Dan betaal je de kosten voor nieuwe elektroden eerst zelf, maar deze kun je daarna declareren bij de regionale Ambulancezorg.
All-In
Als je volledige ondersteuning wilt zonder extra kosten.
Vanaf € 155,- per jaar.
Sluit dit pakket voor meerdere jaren af en profiteer van maximale gemoedsrust over je AED.
Service-en onderhoudspakket All-In Plus
Bij het All-In Plus pakket nemen wij al het werk voor je uit handen! Wij vervangen de materialen voor regulier onderhoud voor je op locatie. Heeft de Philips AED een storing of is deze gebruikt bij een hartstilstand? Dan zorgen wij ervoor dat je AED weer gebruiksklaar wordt gemaakt. Als dat niet direct lukt, ontvang je tijdelijk een vervangende AED.
Extra voordelen van dit pakket: bij aankoop krijg je eenmalig gratis een training AED- en reanimatiebeginselen van 90 minuten op locatie. Deze training is geschikt voor een groep tot 20 personen. Daarnaast kies je bij aankoop of je jaarlijks een opfristraining wilt volgen.
Een training zorgt ervoor dat iedereen op de hoogte is én blijft over wat te doen bij een hartstilstand; een mooie bijdrage aan een veiligere omgeving.
Het All-In Plus-pakket biedt maximale ontzorging. Een slimme keuze voor iedereen die een hartveilige omgeving wil, maar de uitvoering liever aan ons overlaat.
24/7 serviceteam
Ons eigen serviceteam staat 24/7 voor je klaar. Je kunt ons bellen als de Philips AED is gebruikt bij een hartstilstand of als de AED een storing heeft. Wij helpen je telefonisch of maken een afspraak om de AED weer gebruiksklaar te maken.
Hulp op locatie
Bij een storing of na een inzet zorgen wij dat de Philips AED weer snel gebruiksklaar is. Soms kan dat telefonisch, en als het nodig is komen we langs. Zo ben je altijd verzekerd van een goed werkende AED.
Tijdelijk vervangende AED
In sommige gevallen kan de Philips AED na een storing of inzet niet direct gebruiksklaar worden gemaakt. Geen zorgen, je krijgt tijdelijk een vervangende AED van ons. Op deze manier zit je nooit zonder een AED!
Materialen worden vervangen op locatie
Jij hoeft niets te doen! Zodra de elektroden of batterij vervangen moeten worden komen wij langs op locatie om dit voor jou te doen. Je hebt geen omkijken naar je Philips AED én bent verzekerd van een AED die altijd klaar is voor gebruik wanneer iedere seconde.
Zekerheid zonder extra kosten
Alle kosten zijn inbegrepen! Je betaalt niet voor voorrijkosten, arbeidsloon of vervangende materialen voor periodiek onderhoud. Zijn de elektroden gebruikt bij een inzet? Die kosten betaal je eerst zelf, maar kun je declareren bij de regionale Ambulancezorg.
(Opfris)training op locatie
Bij aankoop krijg je eenmalig een gratis training AED- en reanimatiebeginselen waar je in 90 minuten leert hoe je moet reanimeren en de AED moet gebruiken. Wil je je kennis en zelfvertrouwen op peil houden? Kies dan voor de jaarlijkse opfristraining van 60 minuten en weet wat je moet doen als iedere seconde telt.
All-In Plus
Geef het werk uit handen en profiteer van volledige ontzorging.
Vanaf € 195,- per jaar.
Sluit dit pakket voor meerdere jaren af en je hebt jarenlang geen omkijken naar je AED en wél een hartveilige omgeving.
Persoonlijk advies
Weet je niet zeker welk service- en onderhoudspakket het beste bij je past?
Neem contact op met onze specialisten, zij helpen je graag verder.
Neem contact op met onze specialisten, zij helpen je graag verder.

Yvette Schut
Sales Representative
